Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 144

Tiffany&Gallé. A szecesszió üvegművészete. Kiállítási katalógus. Szegzárdy-Csengery Klára. Bp., 2007,Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
16649.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kőrösi László: Egyiptom művészete. Juhász Árpád rajzaival. Bp., 1898, Wodianer F. és Fiai,(Pátria-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16650.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Berkovits Ilona: Zichy Mihály élete és munkássága. (1827-1906.) Bp.,1964, Akadémiai Kiadó, 1 t.+381+CXLIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1958-1984 Vegyes művészeti katalógus tétel, 17 db:  Szőnyi István Emlékkiálítás (MNG, 1963), Martyn életműkiállítása. (BTM, 1978), Dési Huber István emlékkiálítása (MNG,1964),Csók István emlékkiállítás (MNG, 1965), Nagybányai festők (MNG, 1962), Czóbel Béla festőművész kiállítása. (Nemzeti Szalon, 1958), Czóbel BÉla festőművész emlékkiállítása (1983), Tóth Menyhért (Műcsarnok, 1976). Összesen 17 művészeti katalógus. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
16652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+46 t. Kiadói mappában, a mappa gerince sérült, két hiánnyal (28,31.)
16653.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
A magyar tanácsköztársaság plakátjai. MSZMP Párttörténeti Intézete. Összeáll.: Dr. Gábor Imréné. Bp.,1969, Kossuth, 24 p.+ 48 t. Kiadói mappában.  Megjelent 4000 példányban.
16654.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: Miller, Judith; Miller, Martin. Bp., 1994, Láng Kiadó. Számos érdekes képpel, leírásokkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16655.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Sophie Fourny-Dargére: Monet. Fordította: Legány Zsófia. Bp.,2006,Aquila. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16656.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda, 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven.
16657.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hamlet. A szegedi bemutató századik évfordulójára. Szerk.: Paku Imre. Szeged, 1941, Szeged Városi Nyomda (Az Egyetemi Színjátszó Társaság ismertető füzetei 1.). Papírkötésben
16658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gábor Eszter: A CIAM magyar csoportja (1928-1938). Bp., 1972, Akadémiai. Architektúra. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16659.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Preisich Gábor: Ernst May. Architektúra. Bp.,1983, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft