Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 144

Academy Architecture 1899. Vol 15. Architectural Review. Edited by Alex Koch. Architect. 144p. Sok képpel és reklámmal. Egészvászon kötésben.
16661.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kun Imre: Művészeti szótár. Bp., 1920. Grill Károly. 64p. Kiadói, kissé hiányos papírkötésben
16662.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. Bp.,1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi.
16663.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963/64. Alföldi nyomda. Székely János, az előszót író névjegyével, dedikálásával. Félvászon kötésben.
16664.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
16665.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével. / Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. With lot of black and white photographs, contemporary addvertisments, in English language. Linen-binding, with little bit damaged spine.
16667.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16668.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16669.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Emlékezés Derkovits Gyulára. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1994, Háttér Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16671.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16672.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft