Kiss Terézia (1928- ): Margaréta, Színezett rézkarc, papír, jelzett, p... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kiss-Terezia-1928-Margareta-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-40C39729-cm~II1844292
1844292
10122
330
Leírás: Kiss Terézia (1928- ): Margaréta, Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 40×29 cm
: vörös_iván