Kádas István (1941-): Puskás Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, szélén k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadas-Istvan-1941-Puskas-Ferenc-Rezkarc-papir-jelzett-szelen-kis-szakadas-18-5x15-c~II1842606
1842606
10121
330
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Kádas István (1941-): Puskás Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 18,5x15 cm
: ekb