Manfred von Killinger: Kampf um Oberschlesien 1921. Leipzig,1934, Hase&Koehler. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, rajzokkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a 26. és 27. oldalakon kis sérüléssel./
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete, VIII+416 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, némileg sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal.
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.