Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 283

15025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15026.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1965-1979 Filmvilág újság 12 száma
15027.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Manfred von Killinger: Kampf um Oberschlesien 1921. Leipzig,1934, Hase&Koehler. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, rajzokkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a 26. és 27. oldalakon kis sérüléssel./
15028.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A soproni líceum. Szerk.: Győrffy Sándor-Hunyadi Zoltán. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15029.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete, VIII+416 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, némileg sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal.
15030.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15031.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15032.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
15033.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15034.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.
15035.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Moric, Rudo: A Magas-Tátra ormain. Bp., 1958, Bibliotheca. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Vysoké Tatry képeslapok mappában
15036.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft