Manfred von Killinger: Kampf um Oberschlesien 1921. Leipzig,1934, Hase&Koehler. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, rajzokkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a 26. és 27. oldalakon kis sérüléssel./