https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 283

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 568 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15074.

Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 568 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 Dombóvár helytörtétenével kapcsolatos könyv: László Péter: A Dombóvári Tanítóképző, Dr. Varga Ferencné: Parlano, A dombovári ének-zene tagozatos általános iskola története 1958-2000
1
15075.

2 Dombóvár helytörtétenével kapcsolatos könyv: László Péter: A Dombóvári Tanítóképző, Dr. Varga Ferencné: Parlano, A dombovári ének-zene tagozatos általános iskola története 1958-2000

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Óbuda  1985 III. Ker. Tanács. Rengeteg képpel. 209p.
1
15076.

Óbuda 1985 III. Ker. Tanács. Rengeteg képpel. 209p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Prinz Gyula: Dunavölgyi fővárosok. Pannonia-könyvtár 36. Pécs, 1937, Dunántól Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 21 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
1
15077.

Prinz Gyula: Dunavölgyi fővárosok. Pannonia-könyvtár 36. Pécs, 1937, Dunántól Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 21 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Borovszky Samu: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. 1-2. köt. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15078.

Borovszky Samu: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. 1-2. köt. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Hunfalvy János: A Magyar Birodalom természeti viszonyainak leírása. I. kötet. Pest, 1863, Emich Gusztáv, IV+336 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos. Hiányos, 336. oldalnál véget ér a könyv.
1
15079.

Hunfalvy János: A Magyar Birodalom természeti viszonyainak leírása. I. kötet. Pest, 1863, Emich Gusztáv, IV+336 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos. Hiányos, 336. oldalnál véget ér a könyv.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
1
15080.

1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.
1
15081.

Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rajki Sándor Dr. (szerk): Martonvásár első húsz éve (magyar - angol -orosz nyelven). Martonvásár, 1971. MTA. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
1
15082.

Rajki Sándor Dr. (szerk): Martonvásár első húsz éve (magyar - angol -orosz nyelven). Martonvásár, 1971. MTA. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kórósi Gábor: Kocs. Múlt és jelen. Kocs, 2003. 280p. + 32 t. (fényképek)
1
15083.

Kórósi Gábor: Kocs. Múlt és jelen. Kocs, 2003. 280p. + 32 t. (fényképek)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Békés József: Pest megye sajtóbibliográfiája (1794-1975) Pest megyei Műv. Közp. és Köny, 1977. Félvászon kötés, papír védőborítóval
1
15084.

Békés József: Pest megye sajtóbibliográfiája (1794-1975) Pest megyei Műv. Közp. és Köny, 1977. Félvászon kötés, papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Bp., 2003, Újpesti Városvédő Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15085.

Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Bp., 2003, Újpesti Városvédő Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz