Fábián Gyula: A fehér sas vagy a legutolsó delewar hős története. Vidám diákregény. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.
Jó játék sorozat 5 kötete:
Páli Judit: Jó játék a kép, a kártya. Rajzolta: Forgách Balázs.
Varga Domokos: Jó játék a víz, a levegő. Rajzolta: Kassovitz Félix.
Hegyi-Füstös István: Jó játék a pénz, a gomb, a gyűrű. Rajzolta: Puszta Péter.
Jánosi Sándor: Jó játék a a madzag, a drót. Rajzolta: Jelenszky László-Varga Imre.
Föld S. Péter: Jó játék a rajzfilm. Rajzolta: Szűcs Édua. Bp.,1976-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.