2 db könyv - Hallama Erzsébet: Hisziapiszi és a többiek. 1982, Móra. Tolsztoj, Alekszej: Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai. Bp.-Uzsgorod, 1975, Móra-Kárpáti. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
Mócsi Lilli: Ciróka, ciróka. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp.,1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kis sérüléssel a borítón, és az egyik táblán, kopott borítóval, a kötése javított.