Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

1957-1989 62 db BÁV aukciós katalógus, 1. sz. művészeti aukciója,6-10.,12., 31.,33-37. művészeti képaukciója, 22.,24.,27.,34.,36.-54.,56.-60.,62.-70. képaukciója, 71-80. művészeti képaukciója,20 éves a Bizományi Áruház Vállalat Jubileumi aukció (5. sz. művészeti nagyaukció.),+egy katalógus borító nélkül, jelentős részben leütési árakkal (47-ben), változó, többnyire jó állapotban.
15546.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15547.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Az iparművészet könyve. I. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1902-1912, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VII+532 p.+ XCI t. melléklet (ebből 2 kétlapos, 3 kihajtható, 8 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kis kopásokkal
15548.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bátky Zsigmond - Györffy István - Viski Károly: A magyar néprajza. 1-4. kötet. Bp., [1941], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15550.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15551.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Emanuel Poch: Porzellanmarken. Praha, 1978, Artia. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15553.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Dorothy Millson: Antikvitások képes enciklopédiája. Bp.,2003,Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15554.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15555.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1909-1933 Kiállítási katalógus tétel, 4 db:  1909-1910 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Téli Kiállítás. 1909-1910. Bp.,1909,Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.)88 p.+24 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, az elülső borítója és a gerince hiányzik.   1928. A LX-ik csoportkiállítás katalógusa. A Nemzeti Szalon 392. kiállítása. 1928. március. Bp.,1928, Vészi-nyomda, 16 p.+ 17 t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítóval, egy illusztráció kijár, egy illusztrációt kivágtak. Benne Bálint Rezső, Bolmányi Ferenc, Boromisza Tibor, Ifj. Gaár Vilmos, Káplár Miklós, vitéz Leidenfrost Pál, Pogány Ferenc műveiről készült fekete-fehér illusztrációkkal.   1930. A Nemzeti Szalon művészeti egyesület első representativ Duna-kiállításának katalogusa, 16 p.  1930. Független Művészek Társasága III. kiállításának katalogusa. 1930. október. Bp., 1930,(Vészi-ny.) 26 p.+23 t. Kiadói papírkötés.
15556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kovács Margit kiállítása. Bp., [1970], Műcsarnok. Aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.
15557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft