Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

Kádasi Éva-Kardos Mária: Kerámia. Bp.,1988,Múzsák. 2. kiadás. Kiadói papírkötés,
15570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.   Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
15571.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Száz politikai plakát a Szépművészeti Múzeumban. 1973. november 6-25. Szerk.: Aradi Nóra. Bp.,1973, Kossuth,4p.+30 t. Kiadói papírmappában.
15572.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1995 Deák Dénes-hagyaték árverési katalógusa. Leütési árakkal. Jó állapotban.
15574.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Borsos Miklós gyűjteményes kiállítása. Összeáll.: L. Kovásznai Viktória. Bp., 1976, MNG. Papírkötésben, jó állapotban.
15575.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Tájképfestés lépésről lépésre. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bálint Endre képei/Korniss Dezső Kolozsváry Ernő gyűjteményében. Szentendre, 1975, Művésztelepi Galéria. Kiadói papírkötés. Az egyik művész, Bálint Endre (1914-1986) által dedikált.+Szőnyi Jenő: Dunakanyar c. képeslap. A művész, Szőnyi Jenő (1902-1993) által dedikált.
15577.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tóth Menhyért festőművész gyűjteményes kiállítása a műcsarnokban. Bp., 1976, (Révai-ny.) A művész, Tóth Menyhért (1904-1980) által aláírt.
15578.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13
15579.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből. Bp., 2001, Kassák Múzeum, 20 p.  Az utolsó lapon, Kalász Márton (1934-) költő, író, műfordító, egyetemi tanár, Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő, író, pszichológus, Juhász Ferenc (1928-2015) költő, Orbán Ottó (1936-2002) költő, esszéíró, műfordító, Jánosy István (1919-2005) író, költő, műfordító, Gergely Ágnes (1933-) magyar költő, prózaíró, esszéista, műfordító aláírásaival.
15580.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1994, Háttér Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15581.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft