Könyvek: Vallás

Tételek száma: 54

16078.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
16079.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Károlyi emlékkönyv. A vizsolyi biblia megjelenésének háromszázötvenedik évfordulójára. Szerk.: Dr. Vasady Béla. A Coetus Theologorum Református Theologusok Munkaközösségének kiadványsorozata 1. Bp.,1940, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 373+3 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis szakadással.
16080.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16081.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára. I-IV. köt. (4 db). Teljes! Bp. 1932-33. Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, három kötet gerince sérült
16082.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Prohászka Ottokár: Iránytű. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. XXII. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezetést írta: Schütz Antal. Bp.,(1929),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16084.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour Worlds Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.
16085.

A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Albach J. S.: Szent hangzatok. Imák keresztény kath. számára. Fordította Surjánszky Antal. Bp., é.n., Steinbrener ker. János. Kiadói egészbőr kötés, bakelit, fém berakással az elülső kötéstáblán, aranyozott gerinccel, fém csattal, aranyozott lapélekkel, eredeti kissé viseltes dobozában. Jó állapotban.
16086.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ioannes Leiçarragas Baskische Bücher von 1571 (Neues Testament, Kalender und Abc). Szerk.: Linschmann, Theodr, Schuchardt, Hugo. Bilbo, 1990, Euskaltzaindia. Reprint kiadás! 483. számú sorszámozott példány. Vászonkötésben, jó állapotban.
16087.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16088.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16089.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft