Könyvek: Vallás

Tételek száma: 54

16102.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
16103.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16104.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16105.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16106.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16107.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16108.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. Petőfi Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
16109.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1903], Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, márványozott lapélekkel.
16110.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán Jézus Életére-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
16111.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szilády Áron (szerk.): Irodalomtörténeti közlemények. Kilencedik évfolyam. Bp., 1899. MTA. Korabeli félvászon kötésben. Jó állapotban,
16112.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz.  Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták.  Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. Imrés Szövetség, Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!
16113.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft