Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 492

16249.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
16250.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
16251.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
16252.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16253.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A Világosság Könyvnyomda Rt. huszonöt éve. Szerk.: Freund Jenő. A könyv művészeti megtervezése a nyomda mesterszedő-grafikusának: Dukai Károlynak a munkája. A műlapok között Pérely Imre (1898 - 1944) grafikus által készített borítókkal. Bp.,1930, Világosság Könyvnyomda Rt., 60 p+16 t. (műlapok, ebből 8 színes). Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas borítóval.
16254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bölöni György: Az igazi Ady. A borító illusztrációja Pór Bertalan munkája. A párizsi fotókat André Kertész készítette. A Magyar Könyvnapokra készült kiadvány. Bp.,1947, Szikra, 403 p.+24 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.) Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal.
16255.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16
16256.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16257.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Váczy János: Berzsenyi Dániel életrajza. Bp., 1895, MTA, 1t.+VI+2+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16258.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16259.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16260.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft