15079.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.