Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 241

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I-II. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.),XII p.+1 t.+491 p.+6+577 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a II. kötet borítója némileg sérült, kissé sérült gerinccel.
15000.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
15001.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
15002.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
15003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15004.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15005.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp.,1929, (Athenaeum-ny.), 208 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó elülső előzéklappal, szakadt térképpel.
15007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1902 Budapest, képes album naptárral, nyomdaismertetővel. Bp., Hornyánszky Viktor. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft