15187.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. V. kötet. Ausztrália, Csendes óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, kissé kopott borítóval, gerinccel, kissé sérült gerinccel.