15121.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai),8+280 p.+1 kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.