Baktay Ervin: A világ tetején I-II kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval.