15123.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
Almásy László: Autóval Szudánba. ElsÅ‘ autó-utazás a NÃlus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky JenÅ‘ elÅ‘szavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos, kissé kopott borÃtóval,de belül jó állapotban.