Festmények és grafikák Tételek száma: 319
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1749696
10180
325
Pituk József Viktórián (1906-1991): Segítség. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1778957
10181
325
Pleidell jelzéssel: Koktél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1788750
10182
325
24000
Pleidell jelzéssel: Város a tengerparton, olaj, karton, üvegezett, keretben, 66×96 cm 1812093
10183
325
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm 1812081
10184
325
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, karton, 38×49 cm 1811899
10185
325
Pólya jelzéssel: Árnyas utca, olaj, vászon, 24×30,5 cm 1778834
10186
325
Pór jelzéssel: Portré. Olaj, vászon, keretben, 50×45 cm 1791218
10187
325
Pór jelzéssel: Női akt háttal. Olaj, karton, keretben, 30×62 cm 1810514
10188
325
Prakter Mariann: Kompozíció. Színes szitanyomat. 1/47. Jelzett. 25x25 cm 1810515
10189
325
Prakter Mariann: Kompozíció. Színes szitanyomat. 28/47. Jelzett. 25x25 cm 1770834
10190
325
Prihoda István (1891-1956): Merengő kislány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×18 cm 1805570
10191
325
Prihoda István (1891-1956): Merengő kislány, rézkarc, papír, jelzett, 29×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft