Festmények és grafikák Tételek száma: 319
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1809556
10312
325
3 db kisgrafika, vegyes technika, papír, jelzett, 9×6,5 és 16,5×10,5 cm 1732839
10313
325
40000
cca 1900 "Minden gyászoló öröme" (Vsekh skorbyashchikh radost'), orosz Istenanya-ikon, tojástempera, fa, restaurált, kis sérülésekkel, 24×18,5 cm /
cca 1900 "Joy of All Who Sorrow" (Vsekh skorbyashchikh radost') Russian icon of the Theotokos, egg tempera, on wood, restored, with small damages, 24×18,5 cm 1805124
10314
325
cca 1970 4 db szocreál dekorációterv, vegyes technika, papír, 18,5×30 cm 1810612
10315
325
Jézus a Kálvárián, kézzel festett erdélyi üvegikon. enyhe kopásokkal 40x30 cm 1810614
10316
325
Madonna és Jézus, kézzel festett erdélyi üvegikon. enyhe kopásokkal 40x30 cm 1806502
10317
325
3 db kisméretű Budapest témájú rézkarc keretben 23x17cm 1721754
10318
325
Bodó Levente (1949-): Kalapos hölgyek. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft