Festmények és grafikák Tételek száma: 319
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1811645
10132
325
2200
Lotz jelzéssel: Motívum, akvarell, papír, 23,5×19 cm 1812048
10133
325
Lukács jelzéssel: Téli fények. Olaj, vászon, keretben, 36×26 cm 1805857
10134
325
Lukovszky László (1922-1981): Ég és föld, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×48 cm 1749700
10135
325
24000
Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1792139
10136
325
Marosi György (1964- ): Spiral composition, elektrográfia, papír, jelzett, számozott (2/6), eredetiségigazolással, 28×28 cm 1789206
10137
325
5500
Frans Masereel (1889-1972): 10 db fametszet, papír, jelzettek a metszeten, 16x11 cm 1636937
10138
325
Matskássy Pál (?-?): Háborgó tenger. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×35 cm 1806484
10139
325
Mazsaroff Miklós (1929-1997): Nagyanyám, szitanyomat, papír, jelzett, 23,5×17 cm 1778942
10140
325
Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×45 cm 1744440
10141
325
Márton jelzéssel: Ásító cica. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14,5 cm 1810923
10142
325
Márton Lajos (1891-1953): Szentkép 1940, képeslapon később kiadott kép. Akvarell, papír. d:32 cm Üvegezett keretben. 1742156
10143
325
Máthé jelzéssel: Székely falu, akvarell, papír, 35×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft