1880 Századok. XIV. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1880,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/323/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500005/1880-Szazadok-XIV-evfolyam-Szerk-Szilagyi-Sandor-Budapest-1880-Magyar-Tortenelmi-Tars~II1797579
1797579
15348
323
Books: History
Leírás: 1880 Századok. XIV. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1880, Magyar Történelmi Társulat, 874 p. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.
: vörös_iván