Könyvek: Történelem

Tételek száma: 212

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Kissé megviselt vászonkötésben.
15322.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15323.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Kardos Samu: Báró Wesselényi Miklós élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1905, Légrády Testvérek Könyvnyomdája. Kissé kopott kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek,
15324.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15325.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15326.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VI. A francia forradalom I.-II., Napoleon.I.-III., A császárság I. Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Kiadói, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon-kötésben, gerincek kissé kopottak, egyébként jó állapotban
15327.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15329.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15330.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Márkusné Vörös Hajnalka (szerk.): Az Esterházy család cseszneki ága. (Források és tanulmányok az Esterházy család cseszneki ágának történetéhez I.). Veszprém, 2012, MNL Veszprém Megyei Levéltára. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15331.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. Az ó-kor története. I. - III. kötetek. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbőr-kötésben
15332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. III. kiadás. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói aranyozott  egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
15333.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft