Könyvek: Történelem

Tételek száma: 212

Romsics Ignác: Magyarország története a XX. században. Bp., 2001, Osiris. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15395.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15396.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15397.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15398.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. I. köt. Bp., 1943, Franklin. Gerincén sérült, felhasadt kiadói félbőrkötésben, belül kiváló állapotban.
15399.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15400.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tardy Lajos: Régi hírünk a világban. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15402.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15403.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás Király. Nemzet és emlékezet. Bp.,1983, Magvető. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15404.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lustig, Oliver: Lágerszótár. Kolozsvár, 1984, Dacia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban
15405.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15406.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft