Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 501

Ady Endre: A minden-titkok versei. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp., é.n.[1924?], Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
16317.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ady Endre: A magunk szerelme. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1924], Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
16318.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ady Endre: Új versek. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1929], Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
16319.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Egy banánosládányi vegyes könyv, több mesekönyvvel, helytörténettel, történelemmel. Jó állapotban
16320.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16321.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Francis X. King: Nostradamus (a jövendőmondás nagykönyve) Bp., 1999. Magyar Könyvklub. Egészvászon kötésben kiadói papírborítóval
16322.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16323.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
W.M. Thackeray: A négy György. Kor-rajzi képek angol udvari és városi életből. Fordította: Szász Béla. Pest, 1867, Ráth Mór. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
16325.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16326.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16327.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
4 db krimi: Somerset Maugham, W.: Ashenden, a hírszerző; Berry, Steve: A borostyánszoba; Boudou, Khalid: Pizzamaffia; Sandford, John: Borotvaélen. Papírkötésben, jó állapotban.
16328.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft