Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 501

Maurice Maeterlinck: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Hauswirth Magda rajzaival. Bp.,é.n., Sztár Filmmagazin. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16293.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bradford Washburn: Vakáció az alpesekben. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 160 p.+ 16 t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16294.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alaksza Ambrus: A vándor visszanéz. Versek. Újpest, 1935, Vörösmarty Társaság, 77+2 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, foltos. Első kiadás.
16295.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadt, és fakó gerincű papírborítóval.
16296.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Székely János: Dózsa. Poéma. Bukarest, 1964, Irodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Illusztrálva Derkovits Gyula 1514 című fametszet sorozatának képeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
16297.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Benkő András: Bartók Béla romániai hangversenyei (1922-1936). Bukarest, 1970, Kriterion. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16298.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Báró Wesselényi Miklós: Teendők a lótenyésztés körül, A régi híres ménesek egyike megszűnésének okairól Dr. Fehér Dezső utószavával. Bp.,1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, és kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint!
16299.

Báró Wesselényi Miklós: Teendők a lótenyésztés körül, A' régi híres ménesek egyike' megszűnésének okairól Dr. Fehér Dezső utószavával. Bp.,1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, és kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint!

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alan Oken: Amint fent, úgy lent. Az asztrológia nyelve 1. rész. Bp., 1998, Hamvas. Kiadói papírkötés.
16300.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Carl Gustav Jung: Titokzatos jelek az égen. Ufókról és földön kívüli jelenségekről. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16301.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dobai Péter: Emlékek jövőidőben, versek. DEDIKÁLT! 2008, Orpheusz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16302.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A sziget énekel. Angol költők. Képes Géza műfordításai. Bp., 1947, Parnasszus. Megjelent 1000 példányban, kétnyelvű, félvászon kötés, jó állapotban.
16303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pintér Jenő- György Lajos: A magyar irodalom története. I. Régi irodalom.. II. Új Irodalom. Kolozsvár. é.n. Erdélyi Iskola.
16304.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft