Maurice Maeterlinck: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Hauswirth Magda rajzaival. Bp.,é.n., Sztár Filmmagazin. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Székely János: Dózsa. Poéma. Bukarest, 1964, Irodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Illusztrálva Derkovits Gyula 1514 című fametszet sorozatának képeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Báró Wesselényi Miklós: Teendők a lótenyésztés körül, A' régi híres ménesek egyike' megszűnésének okairól
Dr. Fehér Dezső utószavával. Bp.,1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, és kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint!
Carl Gustav Jung: Titokzatos jelek az égen. Ufókról és földön kívüli jelenségekről. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.