Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Madách Imre: The tragedy of man. (Az ember tragédiája.) Szirtes György fordításában. George F. Cushing bevezetőjével. Zichy Mihály illusztrációival. Bp., 2000, Corvina. Negyedik kiadás. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban./
Imre Madách: Traslated from the Hungarian by George Szirtes. Introduction by George F. Cushing. Illustrations by Mihály Zichy. Bp., 2000, Corvina. Fourth edition. In English language. Paperbinding, in good condition.
Esterházy Péter: Fancsikó és Pinta. Pápai vizeken ne kalózkodj! Bp., 1987, Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.