A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. kötet: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeállította: Beöthy Zsolt. Bp.,1891, Athenaeum, 1 t.+414 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval.
Meyer Konrad Ferdinánd: A király és az apród. Az ifjúság számára átdolgozta: Danielné Lengyel Klára. Mühlbeck Károly rajzaival. A borító rajza Wesely Hugó munkája. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben, javított kötéssel, kissé viseltes, gyűrött borítóval.
Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.