Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 7

Alexander Petőfi Poetische Werke in Sechs Bänden in Deutscher nach Dichtung von Ignaz Schnitzer I-III. Wien-Leipzig, 1910, Halm&Goldmann. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban / hardback, little damaged condition
16004.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hell, Theodor: Penelope. Taschenbuch für das Jahr 1838. Leipzig, Verlag der J. C. Hinrischen Bucchandlung. Kiadói kartonált kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopottas állapotban / Hardback, little damaged condition
16005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Peter Pitseolak: Peter Pitseolaks Escape from Death. Drawings and stroy by - -. Introduced and edited by Dorothy Eber. Toronto, 1977, McClelland and Stewart. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Dorothy Eber által dedikált./ Paperbinding, in English language. Dedicated by the Editor, Dorothy Eber.
16006.

Peter Pitseolak: Peter Pitseolak's Escape from Death. Drawings and stroy by - -. Introduced and edited by Dorothy Eber. Toronto, 1977, McClelland and Stewart. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Dorothy Eber által dedikált./ Paperbinding, in English language. Dedicated by the Editor, Dorothy Eber.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A chime of windbells. A year of Japanese Haiku in English Verse Translations with an Essay. by Harold Stewart. Egészvászon kötésben, tékával. Kis címke ráragasztva
16007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dante Alighieri: LEnfer poéme du Dante, traduction nouvelle. Londres et Paris (London-Paris), 1783, Mérigot-Barrois. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban./ Contemporary half-leather-binding, with worn, and slightly damaged cover, otherwise in good condition, in French.
16008.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
16009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16010.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft