Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója.
I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, díszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.
Fekete István: Zsellérek. Bp.(1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borító egyik sarka kopott, egyébként jó állapotban.
Babits Mihály: Hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp.,é.n.(1941),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt.,(Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott (2000/1511) példány.
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.
Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel.