6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.