Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
16057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vörös István: Papírsárkány. Versek, Hódmezővásárhely, 1936. 33p.
16058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth Eszter: Meghatott vitatkozás. Versek. (Bp. 1948.) Egyetemi ny. 47 p. Első megjelent kötete. (Édesapja Tóth Árpád volt.) Dedikált példány. Kiadói papírborítóban.
16059.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. Regény. Második rész. Pest, 1837. Heckenast. Kiadói papírkötésben
16060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gaal Mózes: Suli viselt dolgai a polgári iskoláig. Fáy Dezső rajzaival. Budapest, 1926. Légrády (ny.) 167 + [1] p. 28 szövegközti képpel illusztrált. Kiadói, Fáy Dezső által illusztrált félvászon kötésben,
16061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kutyabarátok kézikönyve. Szerk.: Paul McGreevy. Bp., 2007, Officina 96. Kiadói kartonált papírkötés.
16062.

Kutyabarátok kézikönyve. Szerk.: Paul McGreevy. Bp., 2007, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben,
16063.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Móricz Zsigmond: A nehéz kétgarasos. Bp., 1996, Unikornis Kiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban.
16064.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Blackeyes, Sadie: A gépírókisasszony és egyéb mesék. Bp., 2003, PolgArt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16065.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dzsajadéva Gíta Govinda. Pásztorének. Fordította: Weöres Sándor. Bp.,1982,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16066.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Verne Gyula év 2005. Bp., Francia Nagykövetség Kulturális és Együttműködési Osztálya. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, jó állapotban.
16067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Végh István: Az erényöv története, a bíróság előtt, a szépirodalomban. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Papírkötés, kopottas állapotban.
16068.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft