Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1670274
10264
322
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Mókázó párocska 1892. Olaj, falemez, antik keretben, 31×24 cm 1634699
10265
322
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei lagúna. Olaj, vászon, keretben, 15×9 cm 1788040
10266
322
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakázók. Olaj, farost, 20×25 cm 1753752
10267
322
Olvashatatlan jelzéssel: Fák a vízparton. Színezett rézkarc, papír, 19×15 cm 1764804
10268
322
70000
Olvashatatlan jelzéssel: Kiscsibék 1871 . Olaj, vászon, antik keretben, 17×21 cm 1587181
10269
322
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, falemez (sérült), antik keretben, 11×21 cm 1587170
10270
322
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon-karton (sérült), antik keretben, 26×41 cm 1737617
10271
322
Olvashatatlan jelzéssel: Cicák, olaj, farost, keret nélkül, 41,5×48,5 cm 1786771
10272
322
Jelzés nélkül: Álló női akt. Akvarell, papír, 43×25 cm 1786793
10273
322
Jelzés nélkül: Asszonyok a tóparton. Akvarell, papír, 30×40 cm 1755816
10274
322
11000
Jelzés nélkül: Mediterrán házak. Olaj, karton, keretben, 25×35 cm 1755832
10275
322
11000
Jelzés nélkül: Mediterrán házak. Olaj, karton, keretben, 25×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft