Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1749688
10276
322
Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, karton, keretben, 21×32 cm 1786726
10277
322
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Akvarell, papír, 41×27 cm 1786713
10278
322
Jelzés nélkül: Végre havazik. Akvarell, papír, 44×30 cm 1786678
10279
322
Jelzés nélkül: Házak. Akvarell, papír, 32×46 cm 1786547
10280
322
Jelzés nélkül: Szántóföldek. Akvarell, papír, 29×42 cm 1786446
10281
322
Jelzés nélkül: Kalapos férfi (hátoldalán női portré). Akvarell, papír, 30×24 cm 1786437
10282
322
Jelzés nélkül: Dombok. Akvarell, papír, 29×43 cm 1786376
10283
322
11000
Jelzés nélkül: Vízimalom. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1786355
10284
322
Jelzés nélkül: Tisztás. Olaj, vászon, koszos, 50×60 cm 1785857
10285
322
Jelzés nélkül: Erotikus grafika, vegyes technika, papír, 24×17 cm 1783550
10286
322
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm 1783685
10287
322
Jelzés nélkül: Magyar vitéz a rónán, akvarell, karton, 34,5×55,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft