Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

16318.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16319.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16320.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Gyarmath B. János: Égő Golgotán. Versek. Békéscsaba, 1921, Szerzői kiadás, Körösvidék Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 124+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a borítóra kasírozták, pár lap javított (címlap hátoldala, utolsó oldal, 31. oldal.), a szerző névbélyegzőjével.
16321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
György Lajos: Kónyi János Democritusa. Bp. 1932. MTA. 176 l. Kiadói sérült papírborításban.
16322.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Arany János prózai dolgozatai. Arany János összes munkái V. kötet. Bp.,1884, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
16323.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16324.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16325.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Br. Eötvös József: A falu jegyzője. II. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
16326.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16328.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16329.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft