Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

16150.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16151.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16152.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t. Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
16153.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
16154.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kurt Seligmann: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Fordította: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
16155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,1919, Pallas. Második kiadás, 141+3 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, az utolsó lap szakadt.
16156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Carco: Szerelmem, Paris. Vas István fordítása. Bp., 1943. Vajna és Bokor kiadása. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
16157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr. Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben
16158.

Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr". Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16160.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16161.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft