Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

16174.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kolligátum különféle művekből, 6 db:  Pulszky Ferenc: Martinovics és társai; Zsilinszky Mihály: Kupeczky János;  Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói;  Gervinus G.G.: Bevezetés a tizenkilencedik század történetébe. Fordította: Rózsaági Antal;  Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla;  Gregorovius Ferdinánd:A pápák síremlékei. A pápaság történetének határkövei. Fordította: Hegedüs István.  Bp., 1878 -1886, Franklin,80+72+80+227+112+184 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Tanulmányok F felirattal.
16175.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kolligátum különféle művekből, 7 db:  Arago és Vermond: Az ördög naplója. Fordította Egressy Benjámin.;  Augier: A bürök. Fordította: Perényi István.; Picard: Két házaspár. Fordította: Csiky Gergely.; Moncrieff: A szégyenlős. Fordította: Csiky Gergely; Goldoni Károly: A hazug. Fordította Radó Antal.; Klapp Mihály: Rosenkranz és Güldenstern. Fordította: Csiky Gergely.; Musset Alfréd: Ne fogadj fel soha semmit. Fordította: Paulay Ede.  Bp., 1879 -1885, Franklin, 100+83+56+8+61+3+191+165+3+88 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Színművek D felirattal.
16176.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16177.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16178.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Bisi Albini, Sofia: Grazia fia Olaszból fordította Erődi Béla. Bp., 1903. Lampel R. 196 l. 1 sztl.lev. Kiadói, festett, (Gottermayer) egészvászon kötésben.
16179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csizmadia Sándor: Fogházi levelek. Költemények a feleségemhez. Bp. 1906. (Világosság.) 208 l. Kiadói félvászon kötésben.
16180.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Balogh Károly: Római könyv 1-2. kötet. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal, két kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tészabó Júlia: Karácsony. Magyar hagyományok. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
James L. Hughes: Tanítók hibái. Bp., 1893. Athenaeum. 100p.
16183.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Téli berek. 2. kiadás. Bp., 1964. Móra. Kiadói félvászon kötésben.
16184.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, szép állapotban
16185.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft