Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

Rácz Vilmos: Párbaj-kodex és lovagias eljárás. Bp., [1923], Hornyánszky. Kissé elváló, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16294.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1934, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.   A szerző által aláírt, dátumozva.
16295.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16296.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16297.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
16298.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. Bp.,é.n.,Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt elülső szenylappal.  A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által dedikált, dátumozva (1944., könyvnap.)
16299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Várnai Zseni: Békét. Bp.,1960, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak.
16300.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16301.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16302.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16304.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16305.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft