https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 215

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1931 az Új Idők 37.évf. második félév lapszámai, egybekötve, kissé megviselt félvászon kötésben, mellékletekkel
12793.

1931 az Új Idők 37.évf. második félév lapszámai, egybekötve, kissé megviselt félvászon kötésben, mellékletekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
EUR
,
1,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Az Országos Kaszinó alapszabályai. Bp., Hellas. Tűzött papírkötésben, 20 p.
12794.

1931 Az Országos Kaszinó alapszabályai. Bp., Hellas. Tűzött papírkötésben, 20 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Bp., A Budapesti Turista Egyesület III. évkönyve az 1914-1931. évekről
12795.

1931 Bp., A Budapesti Turista Egyesület III. évkönyve az 1914-1931. évekről

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.   Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya.  nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.
12796.

1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya." nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1932 Turisták Lapja, folyóirat a Turistaság és Honismeret terjesztésére XLIV. évfolyam könyvbe kötve, címlap vágott
12797.

1932 Turisták Lapja, folyóirat a Turistaság és Honismeret terjesztésére XLIV. évfolyam könyvbe kötve, címlap vágott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitlers route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.
12798.

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Berlin, evezős verseny programfüzete, német nyelven / Berlin, rowing competition programme
12799.

1933 Berlin, evezős verseny programfüzete, német nyelven / Berlin, rowing competition programme

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.
12800.

1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
12801.

1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.
12802.

1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1934, 1941 A nyilas Magyarság c. hetilap két levélborítékja
12803.

1934, 1941 A nyilas Magyarság c. hetilap két levélborítékja

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1934 Turisták és Alpinizmus című folyóirat XXIV. évfolyam könyvbe kötve
12804.

1934 Turisták és Alpinizmus című folyóirat XXIV. évfolyam könyvbe kötve

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz