Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /
Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db:
Beke László: A lóhere rákbetegsége. II. kiadás. Magyaróvárott, é.n., Mosonvármegye Könyvnyomdája, 6 p. + Hegyi Dezső: A lóhere anthrakózisa (fekélykór.) Mezőgazdasági Szemle különlevonata. Bp., é.n., Pátra, 3 p.
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.