https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 215

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1900-1970 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 52 db, köztük fotók, képeslapok, keményhátú fotók, nyomtatványok
12721.

cca 1900-1970 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 52 db, köztük fotók, képeslapok, keményhátú fotók, nyomtatványok

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske
12722.

cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1900 Párizs. Nagyméretű látképeket tartalmazó 20 lapos füzet / Paris large town-views. 30x12 cm
12723.

cca 1900 Párizs. Nagyméretű látképeket tartalmazó 20 lapos füzet / Paris large town-views. 30x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Versailles, Bayeux két nagyméretű képeket tartalmazó leporelló füzet / Large leporellos
12724.

cca 1900 Versailles, Bayeux két nagyméretű képeket tartalmazó leporelló füzet / Large leporellos

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 Párizs. Nagyméretű látképeket tartalmazó 20 lapos füzet / Paris large town-views. 22x15 cm
12725.

cca 1900 Párizs. Nagyméretű látképeket tartalmazó 20 lapos füzet / Paris large town-views. 22x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1900 Wien 26 látványos bécsi képet és panorámáképet tartalmazó leporelló füzet. A képek a hajtásnál néhol elváltak, de mind jó állapotban vannak, ragasztott egészvászon kötésben. / Wien leporello with 26 images. All are spectacular, Parted at folds. In repiared linen binding. 18x12 cm
12726.

cca 1900 Wien 26 látványos bécsi képet és panorámáképet tartalmazó leporelló füzet. A képek a hajtásnál néhol elváltak, de mind jó állapotban vannak, ragasztott egészvászon kötésben. / Wien leporello with 26 images. All are spectacular, Parted at folds. In repiared linen binding. 18x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Imádkozók részlet, nyomat, felcsavarva, 49×49 cm
12727.

cca 1900 Imádkozók részlet, nyomat, felcsavarva, 49×49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1900 Debrecen. A városi tanács szabályrendelete vásárok és nyílt piacok tartása tárgyában. 10p.
12728.

1900 Debrecen. A városi tanács szabályrendelete vásárok és nyílt piacok tartása tárgyában. 10p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1901 Szeged, a Szeged és Népe c. kiadvány előfizetési íve + 1938 A Révai testvérek kiadványjegyzéke 66p.
12729.

1901 Szeged, a Szeged és Népe c. kiadvány előfizetési íve + 1938 A Révai testvérek kiadványjegyzéke 66p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1901 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 119 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12730.

1901 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 119 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1903 Magyar nóniusz ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 15. tábla, sarkainál tűnyomok, 44,5x59 cm / Ungarisches Landpferd horse, chromolithography, with pinholes on the corners, 44,5x59 cm
12731.

1903 Magyar nóniusz ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 15. tábla, sarkainál tűnyomok, 44,5x59 cm / Ungarisches Landpferd horse, chromolithography, with pinholes on the corners, 44,5x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1903 Przsevalszkij-ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 25. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44,5x59 cm / Urwildpferd horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44,5x59 cm
12732.

1903 Przsevalszkij-ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 25. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44,5x59 cm / Urwildpferd horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44,5x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz