Porcelán Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1769447
11179
320
Kahla (Orbán Gizi) porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1689888
11180
320
24000
Royal Dux táncolók, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), kopott aranyozás, m:22 cm, h:18 cm/ Royal Dux porcelain figure 1295169
11181
320
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1577142
11182
320
cca 1820 Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf" tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással, d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding 1771680
11183
320
Jelzett gésás teás csésze és alj (3db), részben kézzel festett, egyiken hajszálrepedés 1767865
11184
320
Táncoló párt ábrázoló porcelán asztali lámpa, búrával, jelzett, hibátlan, m: 38 cm 1767405
11185
320
Porcelán mini mozsár törővel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 3 cm, h: 6,5 cm 1767072
11186
320
"Croatia" matrózos porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, a tál alján minimális lepattanással, eredeti dobozában 1751358
11187
320
Kislány a kosárral, fehér mázas jelzett porcelán, máz hibával, m:25 cm, h:23 cm 1768133
11188
320
Zsolnay anya gyermekével, eozin mázas, jelzett, máz hibákkal, m:18 cm, h:25 cm 1708218
11189
320
Fiú és lány kisbáránnyal + lófigura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 14,5 és 20,5 cm 1623887
11190
320
Kőszáli kecske, fajansz, kézzel festet, jelzett, kis lepattanással, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft