Porcelán Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1771803
11167
320
Drasche bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1771808
11168
320
MZ süteményes tányér (6 db), matricás, jelzett, egyiken apró lepattanás, d: 18 cm 1771673
11169
320
Pirkenhammer süteményes hiányos készlet (5+1), matricás, kopott, jelzett, d:20 cm, d:30 cm 1768623
11170
320
Rosenthal kék-arany színű kávéscsésze+alj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 7,5 ill. 12,5 cm 1770909
11171
320
Sziléziai Königszelt (Jaworzyna Śląska) áttört porcelán emléktányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:26,5 cm 939089
11172
320
CVS porcelán hattyú, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 1768120
11173
320
Augarten biszkvit váza, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:10 cm 1766649
11174
320
Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm 1770889
11175
320
15000
BWM&C virágmintás porcelánfajansz pecsenyés tál, jelzett, levonóképes, máz alatti repedésekkel, 61x28,5 cm 1770351
11176
320
Rosenthal porcelán fali tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 1749415
11177
320
André Philippe porcelán kávés készlet: 2 db csésze, 2 db kanál, 2 db talp, matricás, jelzés nélkül, saját dobozában 1757819
11178
320
Victoria kiöntő 12 cm (hibátlan) + 2 teás csésze hajszálrepedésekkel / Jar flawless, partly hand painted, 2 mugs with cracks Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft