Porcelán Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1732470
11155
320
Hollóházi dísztál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm + Hollóházi népviseletes leány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm 1769877
11156
320
Hollóházi porcelán kézzel festett nyuszi figura. Jelzett hibátlan. / hand painted. 8 cm 1770643
11157
320
Hollóházi matyó lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1770876
11158
320
Dekoratív Hollóházi váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 26,5 cm 1771670
11159
320
11000
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos és mély tányér (4+4 db), kopott aranyozással, egyiken lepattanással, d:24,5 cm 1768700
11160
320
Gránit itatócsésze, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm 1770618
11161
320
Kalocsai bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 7 cm 1770619
11162
320
Kalocsai váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, : 18 cm 1624379
11163
320
Kispesti Porcelán farkaskutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 21×8×12,5 cm 1731374
11164
320
Drasche porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm 1735180
11165
320
Alföldi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:13 cm 1770076
11166
320
Kalocsai porcelán kézzel festett bonbonniere, díszdobozban d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft