https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 223

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1925 A Nemzeti Újság titkárának aláírt fejléces levele
12759.

1925 A Nemzeti Újság titkárának aláírt fejléces levele

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Hunyadvármegye, 50. évf. 39. szám, 1926. szeptember 25., Szerk.: Dr. Issekutz Gergely, Déva, Hirsch Adolf, kissé szakadozott, foltos.
12760.

Hunyadvármegye, 50. évf. 39. szám, 1926. szeptember 25., Szerk.: Dr. Issekutz Gergely, Déva, Hirsch Adolf, kissé szakadozott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1926. A síelés.Testnevelési utasítás II. rész. 24p.
12761.

1926. A síelés.Testnevelési utasítás II. rész. 24p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1927-1931 Különféle töredéknyomtatványok a Pesti Hírlap Nagy Naptára ill. a Pesti Hírlap Kincsesháza sorozatokból, számos érdekes írással
12762.

cca 1927-1931 Különféle töredéknyomtatványok a Pesti Hírlap Nagy Naptára ill. a Pesti Hírlap Kincsesháza sorozatokból, számos érdekes írással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1927 Uj Idők XXXIII. évf. második félév, Szerk.: Herczeg Ferenc, Singer és Wolfner, átkötött félávszon kötés, megviselt állapotban, egy lap szakadt, hiányos, pár lap szakadt, gyűrött, kijár, és lap hiányzik.
12763.

1927 Uj Idők XXXIII. évf. második félév, Szerk.: Herczeg Ferenc, Singer és Wolfner, átkötött félávszon kötés, megviselt állapotban, egy lap szakadt, hiányos, pár lap szakadt, gyűrött, kijár, és lap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1928-1930 Széf / páncélszekrény reklámok, prospektusok (Wertheim F. és Társa, Forto, Pirkner Béla)
12764.

cca 1928-1930 Széf / páncélszekrény reklámok, prospektusok (Wertheim F. és Társa, Forto, Pirkner Béla)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
8
1928 Bp. VI., Az AEG Unio Magyar Villamossági Rt. 101. sz. árjegyzéke, szórólappal
12765.

1928 Bp. VI., Az AEG Unio Magyar Villamossági Rt. 101. sz. árjegyzéke, szórólappal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1928 Jó egészség naptára. Bp., Élet és Egészség, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.
12766.

1928 Jó egészség naptára. Bp., 'Élet és Egészség', kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1929 Szabályzat a m. kir. Országos Levéltárban őrzött iratoknak magánfelek által való használata tárgyában, szakadt, 42x59 cm
12767.

1929 Szabályzat a m. kir. Országos Levéltárban őrzött iratoknak magánfelek által való használata tárgyában, szakadt, 42x59 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930-1987 Vegyes szentkép tétel, 21 db
12768.

cca 1930-1987 Vegyes szentkép tétel, 21 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930 Prohászka Ottokár (1858-1927) püspökről szóló kiadványok megrendelőlapja
12769.

cca 1930 Prohászka Ottokár (1858-1927) püspökről szóló kiadványok megrendelőlapja

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
12770.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz