https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 223

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1885 Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm
12686.

1885 Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm
12687.

Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm
12688.

Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.
12689.

1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1895 Ebeczki Blaskovich Miklós gyászjelentése
12690.

1895 Ebeczki Blaskovich Miklós gyászjelentése

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1897 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Budapesti Hírlap 1897. szeptember 25,,26., XVII. évf., 267.,268 számok. Magyar Estilap 1897. szeptember 25., IV. évf. 217 szám., változó, töbnyire szakadozott állapotban.
12691.

1897 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Budapesti Hírlap 1897. szeptember 25,,26., XVII. évf., 267.,268 számok. Magyar Estilap 1897. szeptember 25., IV. évf. 217 szám., változó, töbnyire szakadozott állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1898-1943 30 db régi gyászjelentés az esztergomi Etter, Mattyasovszky, Meszéna és más családoktól
12692.

1898-1943 30 db régi gyászjelentés az esztergomi Etter, Mattyasovszky, Meszéna és más családoktól

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1900-1970 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 52 db, köztük fotók, képeslapok, keményhátú fotók, nyomtatványok
12693.

cca 1900-1970 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 52 db, köztük fotók, képeslapok, keményhátú fotók, nyomtatványok

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900-1930 Anton Richter építőjátékok füzetei, képes tervrajzok, kivágható részek. Több csomagnyi, / Booklets for the construction game Anton Richter
12694.

cca 1900-1930 Anton Richter építőjátékok füzetei, képes tervrajzok, kivágható részek. Több csomagnyi, / Booklets for the construction game Anton Richter

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1900 Arad, Gyógyárú és illatszerüzlet fejléces számla / Drogery
12695.

cca 1900 Arad, Gyógyárú és illatszerüzlet fejléces számla / Drogery

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Erzsébet királyné, az Új Idők melléklete, Horovitz Lipót képe nyomán, foltos,
12696.

cca 1900 Erzsébet királyné, az Új Idők melléklete, Horovitz Lipót képe nyomán, foltos,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 23 db litho préselt képecske
12697.

cca 1900 23 db litho préselt képecske

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz