Nyomtatványok Tételek száma: 223
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1761944
12759
319
Printed Materials
1925 A Nemzeti Újság titkárának aláírt fejléces levele 1469548
12760
319
Printed Materials
Hunyadvármegye, 50. évf. 39. szám, 1926. szeptember 25., Szerk.: Dr. Issekutz Gergely, Déva, Hirsch Adolf, kissé szakadozott, foltos. 1725416
12761
319
Printed Materials
1926. A síelés.Testnevelési utasítás II. rész. 24p. 1284231
12762
319
Printed Materials
cca 1927-1931 Különféle töredéknyomtatványok a Pesti Hírlap Nagy Naptára ill. a Pesti Hírlap Kincsesháza sorozatokból, számos érdekes írással 1469614
12763
319
Printed Materials
1927 Uj Idők XXXIII. évf. második félév, Szerk.: Herczeg Ferenc, Singer és Wolfner, átkötött félávszon kötés, megviselt állapotban, egy lap szakadt, hiányos, pár lap szakadt, gyűrött, kijár, és lap hiányzik. 1764518
12764
319
Printed Materials
cca 1928-1930 Széf / páncélszekrény reklámok, prospektusok (Wertheim F. és Társa, Forto, Pirkner Béla) 1759973
12765
319
Printed Materials
1928 Bp. VI., Az AEG Unio Magyar Villamossági Rt. 101. sz. árjegyzéke, szórólappal 1522305
12766
319
Printed Materials
1928 Jó egészség naptára. Bp., 'Élet és Egészség', kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel. 1760027
12767
319
Printed Materials
1929 Szabályzat a m. kir. Országos Levéltárban őrzött iratoknak magánfelek által való használata tárgyában, szakadt, 42x59 cm 1761029
12768
319
Printed Materials
cca 1930-1987 Vegyes szentkép tétel, 21 db 1761942
12769
319
Printed Materials
cca 1930 Prohászka Ottokár (1858-1927) püspökről szóló kiadványok megrendelőlapja 1629193
12770
319
Printed Materials
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft