Nyomtatványok

Tételek száma: 223

1913 Folkestone Ball dance-program / Angol bál táncrendje.
12735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1913 Az Új idők c. folyóirat II. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, viseltes állapotú, hiányos gerinccel.
12736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12737.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus. 432 p. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
12738.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914 Munkásbiztosítási Almanach betegsegélyezési és balesetbiztosítási előjegyzési naptár 1914. Kiadják a budapesti kerületi munkásbiztosító pénztár tisztviselői Braun Pál, Kovács Károly. 4. évfolyam. Egészvászon-kötésben, korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, sérült gerinccel, korabeli bejegyzésekkel (Január 1.-Február 3., December 21.-31.)), 266 p.
12739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916-1948 Főként vallási témájú nyomtatványok 3 db: Szent Család XXVII. évf. 6. füzet, Bogner Mária Margit Kis Naptára, Vasárnapi Könyv + papot ábrázoló papírfigura
12741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 Katholikus Kántor. Katholikuis egyházzenei szaklap teljes évfolyama bekötve. Megviselt félvászon kötésben, belül jó állapotban 327p.
12742.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1916 Egy megtakarított óra a Nemzet Házának, kitöltetlen, díszes igazoló emléklap hadirokkantak segélyezéséről az új nyári időszámítás alkalmából (819. sz.), nyomtatott aláírásokkal, szép állapotban
12743.

1916 "Egy megtakarított óra a Nemzet Házának", kitöltetlen, díszes igazoló emléklap hadirokkantak segélyezéséről az új nyári időszámítás alkalmából (819. sz.), nyomtatott aláírásokkal, szép állapotban

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1917-1918 2 db Nagyváraddal kapcsolatos nyomtatvány:  1917 A jászóvári premontrei kanonokrend nagyváradi főgimnáziumának értesítője az 1916-1917. iskolaévről. Közli: Szmetka L. Ödön. Nagyvárad, 1917, Láng József, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült gerinccel. 1918 Asszonyok nőgyűlést tartunk! Nagyvárad, Sonnenfeld Műnyomda Rt.-ny., röplap, kissé szakadt.
12744.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1917 Nagyvárad. I. évf. 1. sz. különkiadás. 1915. április 16. Szerk.: Dr. Papp János. Nagyvárad, Nagyvárad Nyomda és Újságvállalat, 2 p. Az első világháborúval kapcsolatos hírekkel, a hátoldalon reklámokkal.
12745.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1919-1960 Vegyes papírrégiség tétel, 18 db, köztük Magyar Királyi Gazdasági akadémia tervrajzok, MÁV igazolvány, iskolai értesítő, dalos füzet
12746.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft